SELECTIVE FRAGRANCE

YVES D’ORGEVAL

PARIS

Yves d’Orgeval to wszechświat zmysłowości, emocji i elegancji, marka wspaniale łączy sztukę czystego luksusu z nowoczesnością. Yves d’Orgeval posiada ponad 25-letnie doświadczenie w tworzeniu unikalnych i pięknych kompozycji zapachowych, czerpiąc inspirację z nieustannych poszukiwań mających na celu dostarczanie klientom wyjątkowych doznań.

Zamiłowanie do przemysłu perfumeryjnego oraz chęć zaoferowania klientom produktu opartego na najlepszych surowcach, w elegancko zaprojektowanych opakowaniach spowodowało, że Yves d’Orgeval stał się główną marką francuskiej firmy SELECTIVE FRAGRANCE. Aktualnie marka proponuje szeroki wachlarz niezapomnianych damskich i męskich zapachów, którym trudno się oprzeć.

Czerpiąc inspiracje z Paryża, stolicy mody i światowego luksusu, Yves d’Orgeval proponuje wyjątkowe kompozycje zapachowe, w atrakcyjnych opakowaniach, podążając tym samym za nieustannie zmieniającymi się trendami na rynkach międzynarodowych. Dostarczanie klientom z całego świata unikalnych przeżyć, zawsze było i na zawsze pozostanie nadrzędnym celem firmy SELECTIVE FRAGRANCE  …

logo